SASZETKI NA POMPY INSULINOWE


Mając na uwadze szczególne potrzeby dzieci chorujących na cukrzycę zaprojektowaliśmy wielofunkcyjne Saszetki SOS na pompy insulinowe. Mali diabetycy, choć zmagają się z ciężką chorobą często są równie energiczni, jak ich zdrowi rówieśnicy. To właśnie z myślą o nich, przygotowaliśmy specjalne modele saszetek SOS przeznaczpne na pompy insulinowe.

Saszetki na pompy insulinowe – wyjątkowy produkt dla wyjątkowych potrzeb:

  • 13507108_1225198810876207_937546069382674213_newSaszetka składa się z dwóch komór: dużej – na pompę insulinową, oraz drugiej – mniejszej na drobiazgi dziecka np. kieszonkowe, legitymację szkolną czy cukierka.
  • Saszetka łączy w sobie funkcje przechowywania pompy oraz saszetki SOS  – karteczka SOS z numerem kontaktowym do rodziców lub opiekunów jest umieszczona w łatwo dostępnym miejscu.
  • W chwili gorszego samopoczucia lub stresu dziecko łatwo ją znajdzie – to szczególnie ważny dla małych diabetyków.
  • Do każdej saszetki dołączone są dwie dwustronne karteczki – dzięki temu można wykorzystać je w zależności od sytuacji, na zamieszczenie danych nie tylko rodziców, ale także opiekunów na koloniach, dziadków czy nauczyciela.
  • Wyraziste kolory saszetki zwiększają widoczność dziecka, zwiększając jego bezpieczeństwo.
  • Saszetki SOS na pompy insulinowe mają dziecięcy rozmiar – zarówno regulowany pas jest dopasowany do dziecięcych rozmiarów, jak również sama dwukomorowa saszetka z łatwością pomieści tradycyjne pompy insulinowe, ale nie będzie obciążeniem dla kilkulatka.
  • Saszetki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dlatego są mocne i solidne, a ogromnym ich atutem jest łatwość czyszczenia.

Nasze saszetki są wzorem przemysłowym chronionym na terenie Polski i krajów UE i spotkały się z bardzo pozytywnymi opiniami ze strony ekspertów i specjalistów. Zarówno Rodzice, jak i dzieci korzystające z saszetek na pompy insulinowe bardzo chwalą sobie takie praktyczne rozwiązanie.